אופיקס

מכונות צילום משרדיות A3


מכונות צילום  שחור לבן - A3
מכונות צילום שחור לבן - A3

מכונות צילום צבעוניות - A3
מכונות צילום צבעוניות - A3

איך לבחור מכונת צילום למשרד ! 
מכונות צילום משרדיות הן במקרים רבים גם מכונות צילום משולבות המשמשות ככלי מרכזי במשרד ומבצעת מגוון פעולות – צילום, הדפסה, סריקה, קבלת פקסים ושליחת פקסים לכל העובדים במשרד. רכישה ושימוש נבון במכונות צילום משרדיות, תוך התאמתן לאופי המשרד, יכול לשפר את יעילות העבודה ולחסוך בעלויות ובזמן באופן מהות , במקביל לשיפור איכות העבודה. מכאן שבחירת מכונת צילום או מספר מכונות צילום משולבות ומשרדיות היא יותר עניין של התאמה לצרכים מאשר בחירת המוצר הטוב יותר.
להלן כמה נקודות עיקריות שעליהם יש לשים לב בעת בחירת מכונות צילום משרדיות. סדר הנושאים אינו מחייב וגם הוא צריך להשתנות בהתאם להעדפות הלקוח.

עומס עבודה !
עומס העבודה הינו הנתון החשוב ביותר בבחירת מכונות צילום משרדיות. אל תרכוש מכונית משפחתית קטנה ותנסה להפוך אותה לרכב הובלות מסחרי. זה לא עובד ! מכונת צילום לא תעמוד בעומס העבודה, תשדר תקלות מרובות ובמקום לעזור בזרימת העבודה תהפוך לגורם מכשיל.

עלויות רכישה מול עלויות שוטפות !  
כלל "אצבע" פשוט קובע כי : ככל שעלות הרכישה של מכונת צילום היא זולה יותר, עלות התחזוקה השוטפת יקרה יותר. נתון זה מהותי לבחירה על מנת למנוע מצבים בהם נרכשה מכונת צילום זולה ועלות תפעולה והטונרים שלה יקרים, לעומת מצב הפוך בו ההשקעה ברכישה הינה גדולה ללא צורך ממשי.
עלות כוללת של מכונת הצילום  =  מחיר מכונת הצילום  + עלות תחזוקה שוטפת של מכונת צילום ! ( פעימת מונה ).
ניסיוננו המקצועי מראה כי מרבית היצרנים של מכונות צילום משולבות ומשרדיות, מפרסמים נתונים לעמידות בעומס עבודה חודשי, שאינו קרוב למציאות עד כדי הפרזה מגוחכת. מומלץ מאוד להתייעץ עם מחלקת השירות של אופיקס, שם תמצאו נתונים קרובים יותר למציאות המבוססים על ניסיון שרות מעשי במכונות צילום משרדיות או מכונות צילום משולבות זהות או דומות.

גודל הנייר !
מכונות צילום משרדיות המסוגלות לטפל בנייר גדול A3, יקרות הרבה יותר ועמידות בעומס עבודה גבוהה יותר.
תכונות נוספות של מכונות צילום משולבות : צילום, הדפסה, פקס, סריקה מקומית וסריקה לרשת.

4 מוצרים במכשיר אחד !
מומלץ לשקול אילו מהתכונות  מבקש המשרד לקבל ממכונות הצילום ( צילום, הדפס , סריקה ופקס ). יש לקחת בחשבון את המיקום המיועד, כמות המשתמשים, חיבורי רשת, טלפון, חשמל וכו'  ובהתאם לכך להציב את הדרישות למפרט הטכני של מכונת צילום משרדית.
מכונות צילום משולבות קטנות יותר מאפשרות לקבל את רוב התכונות באופן מובנה, אולם ככל שנידרש מכשיר מאסיבי יותר, נדרש להוסיף ולהתקין תוספת של תכונות עבור אותן מכונות צילום משולבות ותוספות אלו יגררו כמובן עלויות כספיות לרכישה. 

מכונות צילום צבע או שחור/לבן ?
בשנים האחרונות מכונות צילום משרדיות בצבע הפכו להיות זמינות יותר עקב הוזלת המחיר ושיפור מהירות הצילום ועלויות התחזוקה. למרות זאת, מכונות צילום בשחור/לבן עדיין זולות יותר לרכישה ולתחזוקה ומהירות יותר בשימוש השוטף. אין ספק כי צילום והדפסת מסמכים בצבע עושה את העבודה טוב יותר, נותר לשקול כספית את העלות מול התועלת ולהחליט.

תכונות נוספות !
לאחר השיקולים הנ"ל ניתן לגשת לבחינת תכונות נוספות השונות ממוצר למוצר.  
מהירות מכונת הצילום. 
תכולת הנייר ומספר מגירות הנייר. 
צילום / הדפסה דו-צדדים.
סריקה והדפסה ברשת.
ועוד תכונות נוספות ...

מכונות צילום משרדיות - חדשות מול משומשות !
בשנים האחרונות צמח שוק של מכונות צילום משרדיות משומשות. אנו מקפידים לייבא את המוצרים והדגמים שהוכיחו את עצמם בעבר כאמינים. המוצרים מטופלים כהלכה והשירות הינו מקצועי ולכן אין מניעה לרכוש או לשכור מכונות צילום משולבות ( משרדיות ) משומשות. יתרונות עסקה שכזו יבואו לביטוי הן במחיר והן ברמת המוצר. במקרים רבים הלקוח יוכל ליהנות ממכונות צילום משולבות בעלות מפרט טכני גבוה, אמינות ויכולת להתמודדעם עומסעבודה גבוה - במחיר נמוך יותר ממוצר חדש בעל מפרט טכני נמוך בהרבה. עסקה שכזו יכולה להיות אטרקטיבית ומועילה מאוד לתפקוד משרדכם.


צוות השרות והמכירות של אופיקס – מרכז שירותי מחשוב לעסקים, ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת לעזרה, התייעצות או בכל עזרה אחרת נדרשת !

קישור לדף נחיתה מכונות צילום