אופיקס

טונרים ומוצרים מתכלים


טונרים HP
טונרים HP

XEROX - טונר זירוקס
XEROX - טונר זירוקס

SAMSUNG - טונר סמסונג
SAMSUNG - טונר סמסונג

OKI - טונר אוקי
OKI - טונר אוקי

BROTHER - טונר ברדר
BROTHER - טונר ברדר

KYOCERA - טונר קיוסרה
KYOCERA - טונר קיוסרה

CANON - טונר  קנון
CANON - טונר קנון

Richo - טונר  ריקו
Richo - טונר ריקו

Gestetner - טונר גסטטנר
Gestetner - טונר גסטטנר

Nashuatec - טונר נשואטק
Nashuatec - טונר נשואטק

LEXMARK  - טונר לקסמארק
LEXMARK - טונר לקסמארק

טונרים מהווים בעצם את עיקר ההוצאה בתחזוקת מדפסות, מכונות צילום ומכשירים משולבים.  פערי המחיר בין הטונרים גדולים מאוד מכיוון שהם שונים במהותם, בכמות ההדפסות ובאיכות המוצר. להלן כמה נקודות עיקריות הראויות לתשומת לבכם. 

סוגי הטונרים העיקריים הנפוצים בשוק. מקורי , תואם וממוחזר.

טונר מקורי – מיוצר וארוז ע"י היצרן המקורי של המכשיר. שימו לב היטב לאריזה, לוגו היצרן המקורי יודפס עליה בגדול ובאופן בולט. לצערנו הרב נתקלנו בכמה משווקים המוכרים טונרים תואמים או ממוחזרים וטוענים כי הם מקוריים תוך ניצול אי הבנת או אי ידיעת הלקוח. לתשומת ליבכם : לחלק מהמוצרים קיימים כמה סוגי טונרים השונים בקיבולת שלהם ולכן בכמות ההדפסות שנוכל לקבל מהם ולכן גם המחיר שונה לכל אחד מהטונרים הללו.

טונר תואם – אינו משווק ע"י היצרן המקורי של המוצר אולם הטונר חדש לחלוטין. לעיתים יוצר ע"י אותו מפעל ושווק באפיק הפצה שונה ולעיתים מיוצר ע"י יצרנים המתמחים ביצור תחליפים.

טונר ממוחזר – יחידה שהייתה בשימוש, נוצלה והוחזרה על מנת למחזר את המעטפת. היצרנים הטובים יותר מקפידים על פרוק, ניקוי, מחזור והמוצר המוגמר איכותי וידידותי לסביבה. רוב היצרנים האחרים מסתפקים במילוי אבקה להדפסה ואריזה מחדש בלבד. במקרה זה המוצר אינו איכותי, לא יבצע את הכמות הנדרשת, יצור בעיות באיכות ההדפסה ובמקרים מסוימים אף יגרום לנזק במכשיר.

אז מה לרכוש ?

במידה ובחרתם לרכוש טונר מקורי תוכלו להקפיד ולברר רק את כמות ההדפסות והמחיר. יחידות אילו איכותיות והמקרים בהם תתקלו בבעיות טונרים אילו הינם די נדירים.

אם בחרתם לחסוך ולרכוש טונר לא מקורי מומלץ מאוד לבצע רכישה זו רק ממשווק שאמין עליכם. בשוק זה הפערים גדולים, רבים המוצרים שאינם איכותיים, ובמקרים רבים הזול עשוי לעלות ביוקר.  אנו באופיקס מקפידים לשווק אך ורק את המוצרים שעברו ביקורת ואינם מזיקים למוצר. זיכרו תמיד כי טונר לא איכותי לא יבצע את כמות ההדפסות אותה הוא אמור לבצע ואז יווצר מצב בו הטונר נרכש בזול אולם כמות הטונרים הנדרשת גדולה בהרבה ובמקום לחסוך, יצרתם הוצאה מיותרת, תוך כדי אי שביעות רצון מהמכשיר או אפילו גרימת נזק.

במידה ומכשירכם חדש, באחריות או תחת חוזה שרות רצוי לבדוק לפני הרכישה את המחויבות. יבואנים רבים מגבילים את אחריות המוצר בשימוש בחומרים מקוריים בלבד על מנת למנוע תקלות ונקודות חיכוך עם הלקוח.

צוות השרות והמכירות של אופיקס – מרכז שירותי מחשוב לעסקים, ישמח לעמוד לרשותכם בכל עת.

קישור לדף נחיתה מרכז שרות לעסקים