אופיקס

התקנת מקרן מקצועית בבית / משרד הלקוח


התקנת מקרן מקצועית בבית / משרד הלקוח

התקנת מקרן לתקרה, התקנה מלאה לחדרי ישיבות או משרדים. ניתן לתאם התקנות שונות ומותאמות לצרכי הלקוח. המחיר המצוין הינו להתקנה סטנדרטית המפורטת בהמשך.

התקנת מקרנים ע"י צוות מקצועי ומנוסה בהקפדה על אסטטיות ומינימום זמן הפרעה ללקוח. התקנה מלאה של מקרן כולל קופסת חיבורים וסלילת כל היציאות הנדרשות למקרן, מתקן תליה למקרן, מערכת שמע ומסכים חשמליים וידניים למקרנים. פתרונות לכל סוגי ההתקנות של המקרנים, התקנה בחדרי ישיבות, כיתות לימוד, התקנות מקרנים בגובה מיוחד, התקנות לאולמות כנסים ואירועים. אופציה להתקנת מקרן על מעלית חשמלית, התקנת מסך חשמלי כולל שלט למסך או מפסק ידני, התקנת מקרן בכלוב למקרן למניעת גנבות.
התקנת מקרן אלחוטית ללא כבלים, הצגת מצגת ע"י מחשב נייד בתקשורת אלחוטית ללא חיבור המחשב לכבלים או למקרן !!!.
על מנת לכוון את הלקוחות לפרטים הנדרשים ועל מנת שתוכלו לבחור את ההתקנה המתאימה לכם פרטנו בהמשך מספר נקודות לתשומת ליבכם.
נקודות חשובות בהתקנת מקרן !
גודל החדר וגודל המסך הרצוי לתמונה בהתחשב במספר האנשים ובמרחק הצפייה. מומלץ לבחור קיר להקרנת תמונת המקרן חשוך ככל שניתן. אור כללי בחדר אינו מפריעה להקרנת תמונה מהמקרן אלא במקרים בהם הקיר עליו התמונה מוקרנת מואר. ללקוחות הבונים חדרי ישיבות או כיתות היינו ממליצים לחלק את תאורת החדר לשניים ויותר ולאפשר הארה של החדר ללא הארת הקיר עליו מוקרנת התמונה מהמקרן. במצב זה נקבל חדר מואר ותמונה מיטבית מהמקרן.
מיקום תליית המקרן מיקום המקרן תלוי בגודל התמונה הרצוי. למקרנים שונים יחס עדשה שונה ולכן מרחק התקנת המקרן שונה. באפשרותכם בכל שלב להתקשר ולהתייעץ עם צוות התקנות מקצועי  של חברת אופיקס. על מנת לקבל מושג כללי ולא מחייב ניתן לחשב בערך מרחק של 1.9 מטרים לכל מטר הקרנה במקרני DLP  או מרחק של 1.7 מטרים לכל מטר הקרנה במקרני LCD  ( הנתון מתייחס לרוחב התמונה הרצויה ביחס תמונה 3:4 ).
תקרת החדר  סוג התקרה וגובה התיקרה. ברוב חדרי הישיבות ישנה הנמכה לתקרה לצורך אקוסטיות ואסתטיקה. במקרים אילו יש לשם לב למרחק בין ההנמכה לבין התקרה המקורית/העליונה  על מנת להתקין מוט מאריך למתקן התליה של המקרן.  
חיווט המקרן לקופסת חיבורים  במקרה של קירות ותקרת גבס ניתן לבצע השחלות פנימיות בקיר . במקרים אחרים נשתמש בתעלות חיצוניות. בחירת מיקום קופסת החיבורים הינה לבחירת הלקוח בתאום עם המלצת המתקין בהתאם למגבלות אתר ההתקנה. 
התקנת המקרן והמסך אינה כוללת נקודות חשמל. יש להכין נקודת חשמל בתקרה בסמוך למיקום התקנת המקרן, ונקודת חשמל נוספת למסכים חשמליים בהתאם לדגם המסך ( תקרה צד ימין או שמאל או בסמוך למתג החשמל בדגמים מסוימים  )  
תוספות אפשריות בהתקנת מקרן שאינם כללות בהתקנה סטנדרטית ויש לשם לב להם : תעלות דריכה, מגברים ומפצלים, כלוב למקר , כבל HDMI , ציוד הגברה ורסיברים וכיו"ב.
פרוט התקנה סטנדרטית :

התקנת מקרן ומסך ידני, תעלות בצבע לבן, חיווט למחשב ול- DVD .קופסת חיבורים בקיר, מתקן תלייה למקרן עד גובה 60 ס"מ. גובהה תקרה של 4 מטר ועד לפריסת כבילה של 10 מטר.
המחיר אינו כולל נקודת חשמל (ניתן להוסיף בתשלום נוסף ).

לסיום ולסיכום :
כל התקנה שונה במעט מהאחרת. אנא פנו אלינו טלפונית בכל שאלה או התלבטות על מנת למנוע טעויות. במידת הצורך נשמח לקבל תמונות שיעזרו מאוד ואף נגיע לפגישה לאתר על מנת לצמצם את ההפתעות.
צוות אופיקס כאן עבורכם – אל תהססו להשתמש בניסיון שלנו.
נשמח לעזור ולעמוד לשירותכם בכל עת.
צוות התקנת מקרנים - אופיקס מ.ש.ל. בע"מ